SHOWROOM PRAHA KARLÍN

Můžete objednat on-line anebo se u nás zastavit. Potom už ale s prázdnou neodejdete. V pražském Karlíně na Vás čeká AREDA, jedinečný industriální showroom, který jsme naplnili nevšedním interiérovým vybavením, které jinde opravdu nenajdete. Tvůrčí osobností našeho showroomu je Vladan Běhal, designér a architekt, který po mnoha letech zkušeností, realizací a cest po Evropě pro Vás sestavil výběr zastoupených značek tak, abyste si byli jistí, že u nás kupujete to, co jiní nenabízejí.

 

Při Vaší návštěvě u nás se o Vás bude starat Ludiše, která Vám u kávy či sklenky vína ochotně poradí se vším, co Vás zajímá.

 

A ještě něco pro Vás máme. V prostorách showroomu působí i architektonické a designérské studio VLADAN BĚHAL DESIGN. Pro případ, že byste neměli kam nový nábytek dát, Vám architekti Vladan a Bára rádi navrhnou Váš nový dům, byt, kavárnu či kanceláře. Krok po kroku s Vámi projdou nejen všechny detaily stavby, ale zhotoví i návrh kompletního vybavení.

 

Se všemi dodavateli máme osobní vztah a ten si rádi vytvoříme i k Vám.

Tak přijďte.

 

ARTURO ALVAREZ – španělský světelný mág, jehož mystické světelné objekty jsou na pomezí užitnosti a umění. Tento umělec vytvořil zajímavou metodu pokrývání jemné kovové mřížky barvou. Z tohoto materiálu vytváří stínidla pro světelné objekty, které díky tomu působí velmi originálním dojmem.

KNIKERBOKER – Gigi Ranica ze severní Itálie představuje originální svítidla, která jsou ručně vyráběna pod jeho autorským dozorem. Svítidla této značky působí spíše jako dekorativní umělecké objekty dotvářející atmosféru interiéru.

LOFTLIGHT – betonová svítidla v široké škále patin Vám dokáží, že ne vždy musí být krásný design nedostupný. Beton si většinou představujeme jako chladný industriální doplněk, ale překvapivě tento materiál umí působit i útulným a hřejivým dojmem, když je zvolen ve správném odstínu.

IN.ES – ART – italský vtip a elegance v neotřelém designu, dodají vašemu obydlí snové a originální nálady. Tato inovativní svítidla pro Vás dovážíme přímo z italského Říma.

TOULEMONDE BOCHART – jeden z nejprestižnějších výrobců ručně tkaných koberců z vlny, hedvábí i kůže. Luxusní koberce z Paříže Vás přesvědčí, že moderní koberec má místo i v minimalistickém interiéru.

CIGNINI – židle vyráběné v Itálii zaujmou hlavně svým industriálním charakterem a zároveň překvapivým pohodlím. Nabízejí velmi širokou škálu podnoží a sedáků z různých materiálů i rozmanitých tvarů. Vše v ikonickém italském stylu.

FRATELLI CATTANEO – v severní Itálii ručně šité kožené sedačky. Pět milimetrů silné kůže Vás nenechají na pochybách, že na nich budou sedat ještě i vaši vnuci. Avšak pohodlí a vůně kůže Vás obklopí od prvního okamžiku.

CREÉR – i v Česku vznikají kvalitní věci. Přesvědčí Vás o tom manufaktura , která vytváří betonová umyvadla, vany, kuchyňské pracovní desky a dekorace na špičkové úrovni. Zdánlivě malý detail ve formě betonového umyvadla nebo dekorativního doplňku změní ráz ladění určité místnosti.

VLADAN BĚHAL DESIGN – autorská řada nábytku, která je ručně vyráběna malosériově nebo kusově přesně podle Vašich požadavků.